bannerimg

Hedef ve İlkelerimiz |icon icon

Hedef ve İlkelerimiz

Ulak Şirketler Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi vizyon edinmiştir.

Yenilikçi ve profesyonel iş anlayışıyla, dinamik ve tecrübeli çalışanları ile birlikte yurt içi ve yurt dışı mağaza, ofis, bayi, acente gibi güçlü satış kanallarıyla uluslararası ticaret hayatında fark yaratmayı misyon edinmiştir.

Ulak Şirketler Grubu, ülkeye, dünyaya, iş ortaklarına, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını evrensel ilkeler doğrultusunda yerine getirmeyi benimsemiştir.

Tüm iş süreçlerinde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa önem verir. Araştırma-geliştirmeye yatırım yapıp, değer katan değişimleri uygular. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın önem ve bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önemser.

Hedeflerine ulaşmanın, ürün ve hizmet kalitesinin en büyük teminatının çalışanları olduğunun farkındadır. Bu nedenle, en iyi insan gücünü istihdam etmek öncelikli hedefleri arasındadır. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmanın, takım ruhunun, yaratılan sinerji ve iletişimin gücüne inanır. Çalışanlarına değer katmak için mesleki eğitim ve gelişime olanak tanıyarak, başarıyı ödüllendirmektedir. 

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime; kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenmeye ve gelişime açık bir yapıyı benimser.

Faaliyetlerinin merkezinde müşterileri yer alır. Tüm ürün ve hizmetleri, müşterilerin memnuniyetini sağlamak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde yürütülür. 

Ülke ekonomisine değer katmak, öncelikleri arasında yer almaktadır. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır ve tüm sosyal paydaşlarına değer katmak için çalışmaktadır. 

İnsana değer vererek, paylaşımcılığı desteklemektedir.

Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.